آموزش افزونه وردپرسآموزش کدهای وردپرس

مخفی کردن اطلاعات فروشنده افزونه دکان

شاید برای کسانی که با افزونه دکان Dokan کار کرده باشند، نحوه مخفی کردن اطلاعات فروشنده افزونه دکان سؤال باشد. چگونه این کار امکان پذیر است؟ آیا می‌توان برای برخی از وب‌سایت‌های مارکت پلیس (چند فروشندگی) اطلاعات فروشندگان را مخفی یا حذف کنیم؟ جواب این سؤالات در وردپرس آبی «بله» است. با ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مخفی کردن اطلاعات فروشنده افزونه دکان

برای مخفی‌سازی اطلاعات در افزونه دکان، خوشبختانه چند افزونه در مخزن وردپرس قرار گرفته است که اطلاعات داخل صفحه فروشگاه فروشنده را مخفی می‌کند. این افزونه‌ها برای مخفی سازی فیلدهایی مانند کد پستی، آدرس، شماره تماس و حذف موارد صفحه داشبورد فروشنده کد نویسی شده‌اند. در ادامه این افزونه‌ها را معرفی می‌کنیم.

مخفی کردن اطلاعات تماس در صفحه فروشگاه فروشنده

با استفاه از افزونه Dokan Vendor Info Hider می‌توانید اطلاعات مورد نمایش اعم از آدرس فروشنده، خیابان، کد پستی، شماره تماس، کشور و غیره را مخفی کنید.

مخفی کردن اطلاعات فروشنده افزونه دکان

بعد از نصب این افزونه، به بخش تنظیمات افزونه دکان بروید. در تنظیمات عمومی می‌توانید با انتخاب فیلدهای مشخص شده، آن‌ها را در صفحه فروشگاه فروشنده مخفی کنید.

مخفی کردن تب اطلاعات فروشنده در صفحه محصول

مخفی کردن اطلاعات فروشنده افزونه دکان

اطلاعات جزئی فروشنده مانند لینک صفحه فروشگاه فروشنده و نام فروشنده نیز در تب اطلاعات فروشنده در صفحه محصول نمایش داده می‌شود. برای حذف این تب، کدهای زیر را به فایل فانکشن (functions.php) قالب‌تان یا فانکشن چایلد تم قالب اضافه و ذخیره کنید.

/** * @snippet Hide Vendor Product in Single Page * @how-to Watch tutorial @ https://themefour.com/hide-the-store-information-dokan-plugin-vendor * @author THEMEFOUR.COM * @compatible WooCommerce 4.0.1 */ add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'dokan_remove_seller_tab', 50 ); function dokan_remove_seller_tab( $array ) { unset( $array['seller'] ); return $array; }

اگر قطعه کد را به درستی قرار داده باشید، تب اطلاعات فروشنده از صفحه محصول حذف و مخفی می‌شود.مخفی کردن اطلاعات فروشنده افزونه دکان

حذف تب‌ها از پیشخوان فروشنده

مخفی کردن اطلاعات فروشنده افزونه دکان

اگر می‌خواهید تب‌های پیشخوان فروشنده را تغییر دهید یا حذف کنید، این کار را با افزونه Dokan Menu Hider به سادگی می‌توانید انجام دهید. کافیه افزونه رو نصب و فعال کنید و به تنظیمات عمومی دکان مراجعه کنید.

تصویر بالا نشان دهنده همه تب‌های موجود برای نمایش یا مخفی نگه داشتن در پیشخوان فروشنده است. هر دو افزونه معرفی شده در این افزونه در مخزن وردپرس قرار گرفته‌اند.

خرید نسخه فارسی افزونه دکان پرو Dokan Pro

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا