آموزش کدهای ووکامرس

ایجاد صفحه تشکر دلخواه بدون افزونه

در مقاله ایجاد صفحه تشکر دلخواه بدون افزونه دقیقاً می‌خواهیم به شما یک استراتژی مهم را آموزش دهیم. این مقاله کاربردی را تا انتها مطالعه کنید. با وردپرس‌ آبی همراه باشید.

یکی از مواردی که می‌تواند در افزایش فروش‌های فروشگاه‌تان کمک کنید، استراتژی صفحه تشکر است. یک باکس تشکر در صفحه نمایش جزئیات سفارش را اضافه می‌کنیم.

وجود یک صفحه یا باکس تشکر برخلاف نامش، تنها یک متن تشکر نیست. بلکه می‌تواند معرفی محصولاتی همراه با یک متن جذاب باشد. این باکس یا صفحه مشتریان را ترغیب می‌کند که از محصولاتی که شما گلچین کرده‌اید، بازدید نمایند.

آیا وجود چنین ویژگی در فروشگاه شما، خوب نیست؟ شما محصولاتی جذابی را مشاهده کنید ترغیب نمی‌شوید که حداقل آن‌ها را ببینید؟ پس صفحه تشکر را نادیده نگیرید.

ایجاد صفحه تشکر دلخواه بدون افزونه

در این مقاله می‌خواهیم با یک قطعه کد ساده، یک باکس را به صفحه نمایش جزئیات سفارش مشتری اضافه کنید. جزئیات سفارش زمانی نمایش داده می‌شود که خرید موفق آمیز باشد. قطعه زیر را به فانکشن قالب یا چایلد تم (Child theme) خودتان اضافه کنید.

/**
 * @snippet    Upsell @ Thank-you Page - Box
 * @how-to    Watch tutorial @ https://themefour.com/creates-a-custom-thank-you-page-without-a-plug-in/
 * @sourcecode  https://themefour.com
 * @author    THEMEFOUR.COM
 * @compatible  WooCommerce 4.0.1
 */
 
add_action( 'woocommerce_thankyou', 'tfc_thankyou_upsell', 5 );
 
function tfc_thankyou_upsell() {
echo '<h2>این موارد را هم ببینید...</h2>';
echo do_shortcode( ' کد کوتاه را اینجا بگذارید ' );
}

در خط 13 کد زیر را قرار دهید برای نمایش محصولات محبوب یا پرطرفدار، توجه کنید شما می‌توانید از کدهای کوتاه دیگر ووکامرس یا وردپرس نیز می‌توانید استفاده کنید.

به همین سادگی می‌بینید می‌توانید بدون نیاز به افزونه یک باکس تشکر بسازید. برای تست نمایش باکس، یک سفارش را در فروشگاه خود انجام دهید تا آن را مشاهده کنید.

در صورتی که به تنظیمات بیشتری نیاز دارید و این قطعه همه نیازهای شما را برطرف نمی‌کند، می‌توانید از افزونه Yith Custom Thank You Page استفاده کنید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا